Scheppach C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře
Obj. č.: 5912205900
Výrobce: Scheppach
Model: C-HTGS200-X
Dostupnost: Na skladě
Cena: 999Kč Bez daně: 826Kč
Do košíku
Náhradní díly
img.Poz.KodNázevCena bez DPHObjednat
A 6 977909201708 Scheppach SBP2.0 - 20 V lithium-iontový akumulátor 2 Ah 578Kč
A 6_ 977909201709 Scheppach SBP4.0 - 20 V lithium-iontový akumulátor 4 Ah 908Kč
A 26-36 975912205002 messer trávy 90 mm 1075Kč
A 26-28,32,37-43 975912205001 nůž pro řezání keřů 200 mm 1290Kč
A 999o.Abb.9 977909201731 starter Kit 2.0 SBSK2.0 scheppach (DIY) Velká Británie včetně 2Ah baterie + 2,4A nabíječky 0Kč ***
A 999o.Abb.1 977909201712 Scheppach SDBC2.4A - 20 V dvojitá nabíječka 2,4 A 660Kč
A 999o.Abb.2 977909201713 Scheppach SDBC4.5A - 20 V dvojitá rychlonabíječka 4,5 A 826Kč
A 999o.Abb.3 977909201711 Scheppach SBC4.5A - 20 V nabíječka 4,5 A 495Kč
A 999o.Abb.8 977909201730 dvojitá nabíječka SDBC4,5A scheppach (DIY) Velká Británie 0Kč ***
A 999o.Abb.6 977909201728 nabíječka SBC4.5A scheppach (DIY) Velká Británie 0Kč ***
A 999o.Abb.7 977909201729 dvojitá nabíječka SDBC2.4A scheppach (DIY) Velká Británie 0Kč ***
A 999o.Abb.5 977909201721 Scheppach SBSK4.0 - 20 V set nabíječky 2,4 Ah a baterie 4 Ah 991Kč
A 999o.Abb.4 977909201720 Scheppach SBSK2.0 - 20 V set nabíječky 2,4 Ah a baterie 2 Ah 743Kč
A 999o.Abb. 977909201710 Scheppach SBC2.4A - 20 V nabíječka 2,4 A 330Kč
A 999o.Abb.10 977909201732 starter Kit 4.0 SBSK4.0 scheppach (DIY) Velká Británie včetně 2Ah baterie + 2,4A nabíječky 0Kč ***
Obj. č.: 5912205900
POPIS:
Nůžky nabízejí snadnou výměnu střižných lišt díky chytrému systému, u kterého nemusíte používat nářadí. To umožňuje rychlé přepínání mezi stříháním trávy a keřů. Šířka čepele pro trávu je 90 mm, což zaručuje přesnou úpravu trávníkových okrajů. Čepele pro keře s délkou střihu 200 mm se postarají o snadnou a přesnou péči o keře a živé ploty. Kvalitní tvrzené čepele zajišťují perfektní řez a dlouhou životnost. Tento nástroj je ideální volbou pro údržbu vaší zahrady kombinující maximální pohodlí a všestrannost. Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Nůžky jsou vybaveny moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod, bezpečnostním spínačem s pojistkou a robustní převodovkou, která zaručuje jejich spolehlivý chod i při častém používání. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
Součásti balení:
nůžky C-HTGS200-X
lišta na keře
lišta na trávu
dva ochranné kryty
PARAMETRY:
Typ motoru aku 20 V